menu MENU

Księga gości

Czy Edward Zimniak z Lodzi (urodzony ok. 1850 roku) pochodzi z tej rodziny Zimniaków? Wojciech Walczak

1 / 65
Kinga Zimniak
2012-06-14
Hey wszystkim którzy mnie znają i nie znają. Drzewo bardzo fajnie ciesze się że wujek zrobił takie coś. Ja jestem córka Romana Zimniaka (mieszkał w Dziębowie) jak możecie odezwijcie się bym chciała poznać resztę mojej rodziny. Pozdrawiam serdecznie

2 / 65
agnieszka janas
2012-06-10
...

3 / 65
Komenda Wojewodzka Policji w Poznaniu
2012-01-24
Zbigniew Paszkiewicz ;- Zmarł nasz serdeczny Kolega i Przyjaciel Marek Zimniak. Marek Zimniak przez kilka lat stawiał czoła ciężkiej chorobie. W ubiegłym tygodniu przeszedł poważny zabieg. Niestety, wycieńczony chorobą Marek odszedł od nas na zawsze. Składamy wyrazy głębokiego współczucia i żalu Rodzinie i bliskim Marka Zimniaka. To kolejna strata, która dotknęła nas w ostatnim czasie. Mł. asp. Marek Zimniak służył w Policji od 1991 roku. Początkowo był policjantem ruchu drogowego, potem Wydziału Zabezpieczenia Miasta KMP w Poznaniu. Ostatnie kilka lat pełnił obowiązki oficera dyżurnego w Komisariacie Policji Poznań Jeżyce. Był lubianym i szanowanym Kolegą i Przyjacielem, zawsze serdecznym i pomocnym w potrzebie. Kilka lat temu dotknięty został poważną chorobą. To ona zmusiła go we wrześniu 2011 roku do odejścia ze służby. Mimo walki ze strony Marka, choroba okazała się silniejsza. Marek zmarł w miniony czwartek po niezwykle poważnym zabiegu. Msza św. pogrzebowa mł. asp. Marka Zimniaka odbędzie się w najbliższy czwartek 19 stycznia 2012 roku w kościele pw. Opatrzności Bożej w Poznaniu ul. Ks. Gieburowskiego 6. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia na Cmentarzu Komunalnym Nr 2 na Junikowie w Poznaniu o godzinie 11.50. Jako policjanci, ale przede wszystkim jako koledzy i przyjaciele Marka składamy Rodzinie i bliskim Marka Zimniaka wyrazy współczucia i głębokiego żalu.

4 / 65
Komunikat ZWNSZZ Policjantow Wojewodztwa Wielkopolskiego
2012-01-21
ZARZĄD WOJEWÓDZKI NIEZALEŻNEGO SAMORZĄDNEGO ZWIĄZKU ZAWODOWEGO POLICJANTÓW WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO APEL O POMOC - POTRZEBNA KREW DLA MŁ. ASP. MARKA ZIMNIAKA!! 10.01.2012 | Wtorek A P E L Nasz Kolega mł. asp. MAREK ZIMNIAK potrzebuje naszej pomocy. W czasie służby został zarażony Wirusowym Zapaleniem Wątroby typu „C” i w związku z tym w czerwcu 2011 roku musiał przejść na emeryturę. W miniony weekend w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala w Warszawie, gdzie oczekuje na przeszczep wątroby. Dla Marka potrzebna jest krew. Apelujemy do wszystkich kto może i chciałby pomóc Markowi o oddawanie krwi w Poznańskim Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Marcelińskiej z hasłem „DLA MARKA ZIMNIAKA”. Nie ma znaczenia jaka grupa krwi, liczy się ilość. Zaświadczenia o oddanej krwi proszę przekazać na dyżurkę Komisariatu Policji Poznań Jeżyce, gdzie Marek służył ostatnie lata. Zaświadczenia będą przesłane do szpitala, w którym Marek jest leczony. drukuj

5 / 65
Barbara Kwiecińska
2012-01-16
Marka pożegnamy w czwartek, niech dobry Bóg przyjmie go w progi swojego domu i da mu szczęście i radość

6 / 65
Aniela Bożena Pszczółka zd Zimniak córka Franciszka
2011-07-07
Witam wszystkich znajdujących się na tym WIELKIM DRZEWIE,które powstało dzięki kuzynowi Romanowi oraz mojemu ojcu.Pozdrawiam wszystkich.

7 / 65
Karolina Jankowska
2011-03-07
Witam, jestem córką Zenka Zimniaka z Ujścia. Pozdrawiam wszystkich gorąco.

8 / 65
Marek
2010-11-21
witam występuje błąd nazwiska na str 6 drzewa genealogicznego. jest Zielny a powinno być ZELNY

9 / 65
Kinga Zimniak
www.kin1a.fotka.pl
2010-11-03
Witam wszystkich Zimniaków mam na imie Kinga i jestem od Romana Zimniaka z Dziembówka i Sabiny Zimniak( Stefaniak) . Był u mnie wujek Roman , który jest założycielem drzewa naszego . Co tu pisać nie wiem co ale gorące buziaki dla wszystkich i pozdrowienia .

10 / 65
menu MENU